Címének köszönhetően én sosem néztem meg A fűnyíró ember című filmalkotást, ám egy dologban még így is biztos vagyok: nincs az a dimenzió, ahol ez egy VR-film volt...


Forrás: N-Force 1992/07. Állandó link a bejegyzéshez.