A Maracaibo-tónál élők valószínűleg vitatkoznának az alapfeltevéssel; én pedig csak azt jegyezném meg, hogy talán négy oldalt ennél hatékonyabban is ki lehetett volna használni...

A Ninja: Shadow of Darkness amúgy engem már demójával is kiakasztott: részben az irányítási gondok, részben pedig az aljas pályatervezés miatt borzasztó nehéz volt. Ezen valamicskét segíthettek volna a hirdetésben menőzött nindzsa-varázslatok, de hát ezekből olyan kevés volt a játékban, hogy valószínűleg nem jutott annyi, hogy tényleg kétszer egymás után ugyanarra az ellenfélre lőjük ki őket.

Forrás: Expert Gamer 1998/08. Állandó link a bejegyzéshez.