Kevés reklámfotót láttam, amiről ennyire ordított volna, hogy azt steril stúdióban, színészekkel és kevés odafigyeléssel készítették el. A könyvek valószínűleg üres lapok az „elegáns” borítókban, és persze a monitor képét is csálén sikerült odarajzolni.
De legalább az üres lapok az asztalon azt a látszatot keltik, hogy ez egy igazi iroda...
